top of page

Hakkımızda

şirket tanıtım.jpg

          MEES Elektrik Elektronik Otomasyon LTD ŞTİ olarak 1986 yılından bu yana sektörde DC sürücüler, güç elektroniği ve otomasyon alanında dünyanın öncü markalarıyla yarışmaktayız. Ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmekteyiz. Değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına, yerinde keşifler yaparak kullanabilcekleri doğru ürünleri seçip sorunsuz şekilde hizmet almalarını sağlamak en başta gelen ilkemizdir. Bu ilke MEES LTD'i pazarın en büyük oyuncularından birisi haline getirmiştir.

           Müşterilerimizin ihtiyacına göre özel elektronik kart tasarımları da yapan firmamız 2000 yılında bünyesine EMO ARGE LTD ŞTİ'yi de katarak AR-GE depatmanını büyütmüştür.  Elektronik arge firmamız da geliştirilen tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 

Tarihçemiz; 
 
          1986 yılında güç elektroniği konusunda üretime başlayan şirketimiz   konusun da özgün projeler üreterek ülke sanayisinde uygulamalar     yapmıştır .    Kaliteli hizmet anlayışıyla otomasyon ürünleri konusundaki gelişmeleri sürekli  izleyip alternatif çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini ön  planda tutmaktadır. 
           Yarı iletken tabanlı iki yönlü SOFT STARTER üniteleri (AC motorlar için), doğru akım motorları için 4 bölge hız kontrol üniteleri ARGE birimimizde geliştirilmiş olup üretimi devam etmektedir.   PLC uygulamalarına yine aynı yıllarda başlayan firmamız bu konuda ülkemizin ilkleri arasındadır . PLC üniteleri yedekli sistem çalıştırılarak kontrolsüz duruşların önüne geçilmiş; üretim kaybı ve üründe  kalite bozulması minimuma indirilmiştir PLC ve SCADA uygulamaları ve özel makine  projeleri ile   müşteri talepleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktadır. 
            EMO ARGE Ltd. Şti. konusundaki bilgi birikimini çalıştığı proje ortakları ve müşterileri ile paylaşarak amaca uygun  projeleriyle en uygun çözümü sunmaktadır. Devreye alma  sonundaki eğitim ve dökümantasyon sürekli servis ve bakım  hizmetini projenin ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Kalite Politikamız 
 
              Güç elektroniği ve otomasyon alanında gerçekleştirdiğimiz ürün, proje ve hizmetlerimizin  kalitesi ile sektörümüzde ilk aranan olmak amacıyla oluşturduğumuz kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Standardı gereklerine uygunluğunu sağlamayı ve sürdürmeyi, sürekli  gözden geçirmeyi ve uygulamalarımızın etkinliğini sürekli iyileştirmeyi aşağıda yer alan  EMO ARGE LTD.ŞTİ. Kalite Politikası çerçevesinde taahhüt etmekteyiz: 
   - İlgili standartlar, yasal ve sektörel mevzuat şartlarına uygun çalışmak

   - Uygun teknoloji, işlevsellik ve sunum ile birlikte toplam müşteri memnuniyetini sürekli artırmak  

   - Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek  

   - Teknolojik yenilikleri takip etmek ve uygulamak  

   - Hatalarımızı tekrarlamamak ve onları gelişme fırsatları olarak etkin biçimde değerlendirmek  

   - Eğitimlerle çalışanların nitelik, bireysel gelişim ve verimliliklerini artırmak  

   - Personelin memnuniyetini ve sürekli iyileşme çalışmalarına katkılarını sağlamak. 

 

Careers
bottom of page